Serwis ciężarówek Białystok
Motoryzacja

Pomoc drogowa dla ciężarówek

Z danych statystycznych wynika, iż największa liczba wypadków na polskich drogach, odbywa się z udziałem ciężarówek. Właśnie dlatego pojazdy tego rodzaju powinny być zabezpieczone specjalną ochroną, dzięki czemu możliwa staje się nie tylko ich natychmiastowa naprawa, ale pomoc uzyskają również kierowcy tychże samochodów. Bez względu na to, czy na drodze doszło do wypadku, kolizji czy auto uległo jedynie drobnej usterce, serwis ciężarówek jest niezbędny.

Ponieważ samochody tego rodzaju są o dużej masie, nie powinny utrudniać standardowego ruchu pojazdów na przykład osobowych. Właśnie w tym celu przydaje się assistance, dzięki któremu pomoc zjawia się we wskazanym miejscu zaraz po szkodzie, holuje bądź naprawia auto a kierowca zyskuje profesjonalną pomoc: medyczną bądź chociażby noclegową, jeśli jest daleko od miejsca zamieszkania.

Pomoc drogowa dla ciężarówek to nie tylko kwestia naprawy auta uszkodzonego, ale również skuteczność w przywracaniu normalnego ruchu wszystkich innych aut na drodze, na której doszło do wypadku czy kolizji. Warto przy tym zaznaczyć, że wszystko odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi i największego bezpieczeństwa.

Pomoc dla ciężarówek jest najczęściej całodobowa i właśnie dlatego kierowca tego typu pojazdu może czuć się zawsze pewnie. Ponieważ porusza się zazwyczaj tymże samochodem wykonując zawodowe obowiązki, to pakiet assistance jest dla niego dodatkową formą zabezpieczenia. Właśnie o taką powinien zadbać pracodawca.

GIZO – serwis ciężarówek w Białymstoku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *