stacja kontroli pojazdów mokotów
Ciekawostki Motoryzacja

Jak dbać o własny samochód? Stacja kontroli pojazdów to konieczność

Okazuje się, że większość Polaków posiada samochód używany i coraz rzadziej nabywamy te nowe. Co więcej, jedno auto ma tego samego właściciela przez coraz dłuższy okres czasu. Dzieje się tak dlatego, że rynek motoryzacyjny jest w naszym kraju już mocno nasycony. Ponadto, nie lubimy zmian, przyzwyczajamy się do danego nam komfortu a jeśli jest on dodatkowo na wysokim poziomie to raczej niechętnie ryzykujemy, by to zmienić.

Samochód dla nas jest nie tylko gadżetem, środkiem transportu. Nierzadko mówi o naszej osobowości, temperamencie czy wręcz zainteresowaniach i poglądach. Miłośnicy swoich aut dbają o nie i to nie tylko biorąc pod uwagę częste wizyty w myjniach samochodowych czy w miejscach takich jak stacja kontroli pojazdów (mokotów). Coraz częściej również nabywamy dodatkowe ubezpieczenia a wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo własnych środków finansowych i ochronę ulubionego cacka.

Zobaczysz wtedy, jakie dodatkowe polisy nabywają właściciele samochodów i nie chodzi tu oczywiście o obowiązkowe OC. Coraz popularniejsze staje się AC a wszystko własne z dbałości o pojazd na czterech kółkach. Pamiętaj, że tylko dzięki temu otrzymasz rekompensatę w przypadku kradzieży czy dewastacji auta. Co więcej, będziesz mógł liczyć na dodatkową opiekę w sytuacji kolizji na drodze z Twoim udziałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *