Zdrowie i Uroda

Tabletki z tasiemcem na odchudzanie

Moda na zażywanie jaj tasiemca przyszła do nas z Zachodu. Głośno o diecie tasiemcowej zrobiło się za sprawą gwiazd show biznesu, które otwarcie przyznały, że hodowały w swoim organizmie tasiemca, by w szybkim czasie schudnąć bez wyrzeczeń. Rzeczywiście, ich waga spadała każdego dnia jednak nikt nie zdawał sobie sprawy, że tasiemiec to groźny dla naszego zdrowia a nawet życia pasożyt. Oczywiście tabletki z tasiemcem są dzisiaj zakazane chociaż na ?czarnym rynku? nadal bez problemu można je kupić.

Lekarze biją na alarm, tabletki z tasiemcem, które sprowadzane są z Chin prowadzić mogą do tragicznych skutków ubocznych. Łagodnymi powikłaniami są jedynie anemia, wymioty, biegunki czy awitaminoza a tasiemca, który w ludzkim organizmie może osiągnąć rozmiary nawet do 15 metrów jest bardzo trudno wyleczyć, pasożyt sieje więc ogromne spustoszenie. Ponadto, nigdy nie wiadomo, jaki rodzaj tasiemca znajduje się w tabletce a warto zauważyć, że istnieje co najmniej kilka rodzajów tasiemców i niektóre z nich są niebezpieczne dla życia.

Z całą pewnością odchudzanie przy zażyciu tabletek z główka tasiemca nie jest dobrym pomysłem. Pamiętajmy, że ten pasożyt przyczepia się do ścianki jelita i pobiera najbardziej wartościowe dla nas składniki, w tym cukry i tłuszcze, przez co doprowadza organizm ludzki do wycieńczenia a sam rozwija się w najlepsze.

Jeśli chcemy pozbyć się zbędnych kilogramów, najlepsza metodą będzie wybranie się do dietetyka z Akademii Zdrowego Żywienia. To właśnie on podpowie, jak powinno wyglądać odchudzanie warszawa i zaplanuje niskokaloryczną dietę, która będzie w pełni zbilansowana i idealnie dopasowana do potrzeb naszego organizmu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *