Ciekawostki

Atrakcja weselna – fontanna czekolady

Fontanna czekoladowa ? dobry pomysł na atrakcję weselną?

Wesele to szczególna uroczystość. Z założenia przeżywamy własne wesele tylko raz w życiu. Nic więc dziwnego, że staramy się zorganizować je jak najdokładniej. Każda panna młoda chce dopracować swoje weselne przyjęcie w najdrobniejszym szczególe. Jednym z ważnych aspektów tego planowania jest zapewnienie gościom atrakcji. I nie chodzi tutaj wyłącznie o dobrą muzykę czy smaczne jedzenie, ale także niezapomniane wspomnienia dla pary młodej i gości. Jedną z takich nowoczesnych atrakcji może być fontanna czekoladowa. Pytanie tylko czy jest to dobry pomysł dla każdego i czy na każdym weselu czekoladowa fontanna dobrze się sprawdzi?

Dobrać atrakcje do charakteru wesela

Sposobów na aranżację wesela jest chyba tyle, co osób je wyprawiających. Każdy ma w głowie własny pomysł i chce go jak najwierniej wcielić w życie. Możemy więc spotkać wesele w stylu wiejskim, miejskim, minimalistycznym czy bardzo wystawnym. Kluczem do sukcesu jest dopasowanie atrakcji weselnych do charakteru wesela. Fontanna czekoladowa sprawdzi się doskonale na przyjęciach o bardziej formalnym, wystawnym i eleganckim charakterze. Goście ugoszczeni w wystawnym, klasycznym wnętrzu nie będą szczególnie zaskoczeni, że mogą skorzystać z takiej przepysznej atrakcji. Natomiast na weselu wiejskim na tzw. klepisku, fontanna z płynącą czekoladą z pewnością się nie sprawdzi.

Jakość czekolady najważniejsza

Ciepła czekoladaJeśli decydujemy się na zapewnienie gościom atrakcji w postaci fontanny tryskającej płynną czekoladą to musimy pamiętać, że jakość produktów ma tutaj najważniejsze znaczenie. Mimo że trzeba jej sporo, by fontanna całą noc czynnie działała, nie możemy oszczędzać na jakości. Czekolada musi być prawdziwa i przepyszna. Najlepiej żeby była to czekolada mleczna, bo ten rodzaj czekolady ma najwięcej zwolenników. Możemy jednak zainwestować więcej pieniędzy i postawić dwie fontanny ? z gorzką i mleczną czekoladą. Z pewnością możliwość wyboru przypadnie gościom do gustu.

Nie mniej ważne są również świeże, dojrzałe owoce. W końcu to połączenie tych dwóch składników jest gwarancją pysznego i zdrowego deseru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *