Manicure, Pedicure Warszawa
Zdrowie i Uroda

Manicure na jesień 2015

Jesień nadchodzi wielkimi krokami, warto więc zastanowić się już teraz nad obowiązującymi w tym sezonie trendami. Dzisiaj na tapet weźmiemy paznokcie i najmodniejszy jesienią manicure.

Już niebawem na pewno będziemy musiały pożegnać neonowe kolory na rzecz tych ciemniejszych i bardziej stonowany. Manicure na jesień to czerwienie, bordo, zielenie, szarości czy granaty, nadal modne będą też beże i oczywiście paznokcie naturalne, jedynie muśnięte bezbarwną bądź mleczną odżywką.

Jeśli nie lubisz nudy to warto postawić na odpowiednią dekorację paznokci. Jesienią nadal modne będą wzorki – szczególnie w motywy zwierzęce bądź wzory geometryczne. Dla tych, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań przygotowano wzorki w postaci zdjęć, które wykonuje się na specjalnie do tego stworzonej drukarce.

Jak potwierdzają stylistki pracujące w najlepszych salonach kosmetycznych, modny będzie też francuski manicure a kobiety, które jednak wolą bardziej wyraziste kolory mogą wybierać pośród lakierów o strukturze matowej bądź chropowatej. Znowu hitem okażą się też lakiery z domieszką brokatu, szczególnie te w kolorze butelkowej zieleni bądź różnych odcięci czerwieni.

Jeśli same nie potrafimy wykonać profesjonalnego manicure a chcemy cieszyć się wypielęgnowanymi paznokciami w najmodniejszych kolorach, warto udać się do stylistki paznokci. Taką łatwo znajdziemy w okolicy miejsca zamieszkania wpisując w sieci hasło typu „manicure Ursynów”. Dzięki temu szybko znajdziemy specjalistkę, która przeistoczy nasze paznokcie w prawdziwe cuda. Co więcej, manicure wykonany u kosmetyczki będzie cieszył się dużo większą trwałością.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *