Zdrowie i Uroda

Bezbolesna depilacja – jak sobie pomóc?

Niestety, to kobiety najczęściej borykają się z problemem depilacji. Na nic zdaje się golenie niechcianych włosków tradycyjna maszynka bowiem te odrastają już po kilku dniach. Niekorzystne jest też usuwanie zbędnego owłosienia kremami bowiem chociaż metoda jest praktycznie bezbolesna to nie udaje się usunąć wszystkich włosów skutecznie. To nie wszystko, sporo z nas korzysta z depilacji woskiem ? to metoda w miarę skuteczna i nawet długotrwała tylko nie do przejścia dla kobiet o niskim progu bólu. Chociaż pozbawiamy się owłosienia na jakiś miesiąc to ból podczas zabiegu jest bardzo często nie do wytrzymania.

Na rynku pojawił się jednak ratunek, to depilacja laserowa. Chociaż stosowana jest w Polsce tak naprawdę dopiero od kilku lat to już zdążyła zdobyć serca licznych klientem. Z tej metody zadowolone są przede wszystkim kobiety aktywne, które nie mają czasu na dbanie o usuwanie włosków co kilka dni a jednak chcą cieszyć się piękna i gładką skórą.

Depilacja laserem to metoda, którą chociaż należy powtarzać kilka razy, to daje ona niesamowite efekty ? włoski nie odrastają już nigdy. Chociaż niektóre Panie twierdzą, że zabiegi są bolesne to na pewno nie tak intensywnie jak przy wykorzystaniu wosku. Co więcej, dla większego komfortu bardzo często stosuje się żele chłodzące i przeciwbólowe. Najważniejszy jest efekt a ten pozwoli nam się cieszyć nieowłosioną skórą na praktycznie każdej części ciała, którą poddamy zabiegom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *