depilacja laserowa warszawa
Zdrowie i Uroda

Jaka długość włosków do depilacji jest najlepsza?

Istnieją różne metody depilacji niechcianych włosków w różnych partiach naszego ciała. Okazuje się jednak, że w zależności od wybranej techniki, owłosienie musi spełniać określone wymagania.

Uznaje się na przykład, że najlepiej goli się włoski tradycyjną maszynką, kiedy te mają co najmniej kilka milimetrów. Te usuwane przy pomocy wosku nie powinny być natomiast krótsze aniżeli 0, 5 centymetra. Jeszcze inne wymagania stawiane są w celu usunięcia włosów laserem do depilacji. Te nie powinny być dłuższe aniżeli 1 centymetr. W przypadku depilacji laserowej bierze się jednak również pod uwagę fakt, iż najlepiej jeśli owłosienie jest dosyć gęste i ciemne. W przypadku posiadaczek włosków jasnych, laser może nie dać pożądanych efektów.

Jak potwierdzą specjaliści z gabinetu dermatologicznego depilacja laserowa  Warszawa jest obecnie najbardziej skuteczna metodą zbędnego usuwania owłosienia. Właśnie dlatego decyduje się na nią coraz większa liczba kobiet tym bardziej, że technikę tą można stosować niemalże na każdej części naszego ciała i wszędzie daje podobne rezultaty ? owłosienie znika bezpowrotnie już po kilku zabiegach. Jedynym wyjątkiem może być wąsik nad górną wargą u kobiet, który najczęściej pojawia się w wyniku zaburzeń hormonalnych. W takim przypadku zabieg warto powtarzać co najmniej raz w roku, by zawsze cieszyć się gładką skóra twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *